Ul wielkopolski 12 ramkowy WEJMUTKA +RAMKI HOFFMAN

269,00 zł
Brutto

Ul wielkopolski 12 ramkowy WEJMUTKA +RAMKI HOFFMAN Gratis

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Oferuję do sprzedaży ule wielkopolskie wykonane z sosny wejmutki o grubości 25 mm. Wszystkie wymiary są standardowe tak jak jest w standardzie ramki wielkopolskiej. Ule są łączone wkrętami i klejem wodoodpornym D3. Ule stosuje u siebie na pasiece i bardzo polecam. Dzięki temu że drewno nie trzyma nadmiernie temperatury ogranicza nam problemy z leczeniem warrozy w okresie jesieni ponieważ matki same szybciej przestają czerwić i dzięki temu nie wychowują niepotrzebnego pokolenia w listopadzie i grudniu.

Podana cena  269 zł jest za konfiguracje :

elementy przy tej cenie są niemalowane

-dennica higieniczna wysoka z funkcją poławiania pyłku. Dennice są wyposażone w specjalną szufladę w której zamontowane są płytki poławiające pyłek. Szufladę po poławianiu pyłku wyciągamy szybko przez wylotek i wkładamy w to miejsce wkładkę wylotową zmniejszającą wylotek.  Od tyłu w dennicy jest szuflada na pyłek z drobną odporną na uszkodzenia siatką która automatycznie oczyszcza pyłek z drobin i zgryźlin a zarazem dzięki zastosowaniu siatki pyłek nie pleśnieje i utrzymuje swoją najwyższą jakość nawet wyciągając pyłek co kilka dni. Jeżeli nie poławiamy pyłku to na siatkę nakładamy specjalną formatkę z sklejki która ogranicza wychładzanie gniazda i nadmierny przewiew w gnieździe. Polecam niesamowicie to rozwiązanie. Dennice  są też dostępne w sprzedaży indywidualnie. Dennica ma dodatkowo "lądowisko" które jest  na zawiasach montowane i dodatkowo jest zamykane bardzo szybko więc przy przewożeniu uli lub jakiś pracach na pasiece pszczoły możemy zamknąć w około 5 sekund. Dodatkowo nie gnieciemy pszczółek przy tym .

- 1x korpus wielkopolski gniazdowy na ramkę 26 cm 12 ramkowy zabezpieczony klamrami przed rozjeżdżaniem się lub wywróceniem przez wiatr.

-powałka z trzema pajączkami na wręgach które zachodzą na korpus. Wycięcie widoczne na zdjęciach jest wykonane specjalnie w celu możliwości nałożenia bezpośrednio powałki na korpus gniazdowy.

- daszek kryty blachą aluminiową i wyguszany specjalną pianką zachodzący wręgami na powałkę.

Dodatkowo w tym zestawie są wliczone juz ramki czopowane Hoffamowskie gniazdowe w ilosć (12sztuk) GRATIS

20 Przedmioty